Центр культури вина SHABO

Центр культури вина SHABO розташовано в курортній зоні Одеської області, на півдні України, в одному із найстаріших регіонів Європи, де традиції виноградарства беруть свій початок ще з античних часів.

Це єдиний в Україні туристичний комплекс, розташований безпосередньо на території діючого виноробного підприємства й об’єднує в собі сучасне високотехнологічне виробництво та унікальні культурні й історичні об’єкти.

Щорічно Центр культури вина SHABO відвідують десятки тисяч туристів. Тут з великим успіхом проходять організовані екскурсії, а також заходи, спрямовані на підвищення культури пиття, на популяризацію здорового способу життя, на зміцнення сімейних традицій.

Унікальність цього об’єкта належним чином оцінили не лише споживачі-цінителі благородних напоїв, але й міжнародні експерти. У вересні 2011 р. під патронатом Ради Європи «Центр культури вина SHABO» став місцем проведення міжнародного форуму «Дні європейської спадщини», включений до європейської карти музеїв вина й названий культурною спадщиною Європи. «Центр культури вина SHABO» – член міжнародної «Асоціації з культурного та туристичного обміну».


Замовити екскурсію можна за телефоном: +38(048)7000210 або за посиланням Замовити екскурсію