Notice: Undefined offset: 1 in /home/admin/web/old.shabo.od.ua/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3297

Каберне-Совіньйон

Каберне-Совіньйон – великий культурний французький сорт винограду. Його вважають символом усіх червоних вин світу. «Номер один» в зоряній сімці сортів виноградної лози. На якість Каберне-Совіньйон впливає теруар. В умовах одного регіону отримують вина дуже м'які, в умовах іншого – більш пікантні. Теруар Шабо у винах «Каберне» формує самобутні риси – насиченість аромату й оксамитовий смак. Виноград Каберне-Совіньйон з успіхом використовують в купажах вин Shabo. Але найвеличніше й найбільш цілісно він представлений сольно у сортових винах «Каберне» різних колекцій Shabo.

Мерло

Мерло – культурний французький сорт винограду. Належить до зоряної сімки сортів виноградної лози. З усіх червоних сортів винограду вважається найемоційнішим. Демонструє цілісний характер і велику внутрішню силу, відрізняється елегантністю стилю. Добре почуває себе у різних теруарах світу. Але в Шабо його обов'язково треба дисциплінувати – малою врожайністю і збором виноградних ягід лише при їх повній зрілості. За таких умов виноград винагороджує виноробів чудовим вином – відкритим, насиченим і привабливим. Виноград Мерло використовують у різних купажах вин Shabo. Але найпереконливіше його природа розкривається у сортових винах «Мерло» різних колекцій Shabo.

Піно Нуар

Піно Нуар – культурний французький сорт винограду. Один із найстаріших сортів – йому понад 2 тис. років. Належить до зоряної сімки сортів виноградної лози і трійки сортів, з яких створюють шампанське. Це «норовливий» виноград, подібний до вередливої дитини. Піно Нуар диктує теруару свої умови. Тільки тоді, коли ґрунти, клімат і догляд за лозами задовільний, виноробам вдається створювати з нього чарівливі червоні, рожеві та білі вина. У теруарі Шабо виноград почуває себе дуже комфортно, добре розвивається, набираючи складних і привабливих відтінків ароматів і смаків. У «Шабо» – це основний сорт винограду для створення ігристих вин Shabo.

Сапераві

Сапераві – високоцінний грузинський сорт винограду. Своєрідна візитна картка Грузії у світі. У перекладі з мови оригіналу означає «фарбувальник» – через велику кількість у його ягодах фарбувальних речовин. Сапераві – виноград-патріот; на грузинських ґрунтах почуває себе максимально комфортно. Для створення автентичного вина «Сапераві» компанія «Шабо» використовує найкращий виноград з виноградних плантацій Кахетії, які належать «Шабо». Дослідження ґрунтів шабського теруару показують, що тут, на українських землях, цей грузинський сорт демонструватиме добрі результати. Тому найближчим часом планується висаджування в Шабо виноградників Сапераві. Сапераві гармонійно звучить у купажах вин Shabo. Але краще за все розкривається в сортових винах «Сапераві» різних колекцій Shabo.

Шардоне

Шардоне – культурний французький сорт винограду. Виноград-знаменитість, один з найбільш зоряних сортів у світі. Символ усіх білих вин світу, діамант в топ-сімці сортів виноградної лози. Дуже слухняний і добре пристосований до теруару сорт винограду. Землі п'яти континентів тепло приймають його, за що виноград винагороджує виноробів чудовим білим вином. У Шабо з цього винограду отримують привабливі, вишукані й життєрадісні білі вина. Як переможець численних міжнародних конкурсів вино Шардоне Shabo – символ успіху, візитна картка компанії «Шабо». Це ключовий сорт винограду для створення ігристих вин Shabo. Чудового втілення набув у виноградній горілці Shabo. Його успішно використовують в купажах вин Shabo. Але найважливіше – сольна партія в сортових винах «Шардоне» різних колекцій Shabo.

Совіньйон Блан

Совіньйон Блан – культурний французький сорт винограду. Належить до зоряної сімки сортів виноградної лози. Один з найбільш пізнаваних сортів у світі. Здобув надзвичайної популярності, широко представлений у світі. Попри це, винороби вважають його виноградом з огидним характером. Теруар Шабо за своїми природно-кліматичними умовами досить привітний до Совіньйон Блан. Тут виноград прекрасно розкриває свою хвилюючу жвавість і характерну ароматику, але лише за умови, що збір відбуватиметься при оптимальному рівні зрілості ягід, а при створенні вина буде застосовано сучасні технології. Хоча в назві винограду є слово «блан» (білий), виноградні ягоди Совіньйон-Блан насправді – зелені. Тому вино з цього сорту іноді називають «дивовижне зелене». Виноград Совіньйон Блан з успіхом використовують у купажах вин Shabo, а також при створенні виноградної горілки Shabo. Але найколоритніше виноград звучить у сортових винах «Совіньйон Блан Shabo».

Рислінг

Рислинг Рейнский – культурный европейский сорт винограда. Его считают королем белых вин. Украшение звездной семерки сортов виноградной лозы. По происхождению Рислинг Рейнский – северянин, его культивация началась в конце Средних веков. Интересен тем, что наделен уникальным даром - рассказать о почвах своего терруара намного больше, чем любые другие сорта винограда. Он как резюме природного мира, оптическая линза, направленная на терруар. Считается, что выращивать Рислинг Рейнский очень рискованно и укротить его вне «домашнего терруара» нелегко... Такое удается только профессионалам высочайшего качества. Виноград Рислинг используется в купажах вин Shabo. В виноградной водке Shabo вкус Рислинга звучит даже более убедительно, чем в самой природе. Это также ключевой сорт винограда для создания игристых вин Shabo

Мускат Оттонель

Мускат Оттонель – культурний західноєвропейський сорт винограду. Це своєрідний виноград-універсал – його з успіхом вирощують для створення тихих і ігристих вин. Цей ранній столовий сорт має достатню кількість прихильників. Широкого поширення Мускат Оттонель набув у другій половині XIX століття в Західній Європі. Країна його походження – Франція. Виноробам Шабо доглядати цей сорт непросто. Він доволі вимогливий до теруару та технологій його культивування. Якщо враховувати зніженість і чутливість винограду, то можна отримати чудові, повні, м'які й солодкі мускатні вина з ніжним смаком мускатного горіха. Виноград Мускат Оттонель з успіхом використовують у купажах вин Shabo. Це також ключовий сорт винограду для створення мускатних ігристих вин Shabo та мускатної виноградної горілки Shabo.

Тельті-Курук

Тельті-Курук – давній автохтонний сорт винограду теруару Шабо, гордість і родзинка в колекції виноградних насаджень Шабо. Бере свій початок з часів «турецького періоду» Шабо. У перекладі з турецької означає «лисячий хвіст» за специфічну форму грона, що нагадує хвіст лисиці. Сьогодні в Шабо збережено понад 40 га виноградників. На піщаних ґрунтах шабського теруару Тельті-Курук почуває себе «як вдома», прекрасно розвивається, радує виноробів своєю якістю та непримхливістю. Збереження й розвиток цього аборигенного сорту винограду – соціальна відповідальність виноробів «Шабо». Для збереження цього сорту розроблено спеціальну довгострокову програму, яка послідовно втілюється в життя. Виноград Тельті-Курук – неповторний елемент у купажах вин Shabo. Але найяскравіше звучить сольно в елітному сортовому вині Тельті-Курук КНП Shabo.

Ркацителі

Ркацителі – високоцінний грузинський сорт винограду. Належить до «золотого фонду» грузинського виноробства. Батьківщиною винограду є Кахетія. У перекладі з грузинської означає «червона лоза». Ркацителі вважають універсальним сортом винограду – майстром на всі руки. З нього виготовляють вина європейського та кахетинського типу, не порівняні ні з чим. Прекрасний результат показує Ркацителі при створенні виноградних спиртів для коньяків і виноградної горілки. І, зрештою, це просто смачний столовий виноград, з якого можна зробити ароматний і корисний виноградний сік. Виноград Ркацителі прекрасно виявляє себе при створенні виноградної горілки Shabo. Яскраво звучить у сухому «Хересі Shabo». Є основою для купажів тихих вин Shabo.

© 2024 ТОВ ПТК ШАБО

Приєднуйтесь до нас
у соціальних мережах